СТО "Автоклуб"...

…успішно працює на ринку послуг з ремонту та обслуговування легкових і середньотоннажних комерційних автомобілів з 1998 року. Ми пройшли великий шлях за всі ці роки: спочатку збільшили виробничу площу до 1200 m², а потім — відкрили ще одну станцію на Правому Березі міста Києва. Ми розмістили сучасніше авторемонтне обладнання та інструменти, розширили спектр послуг (від власного шиномонтажу до кваліфікованої комп’ютерної діагностики) та розробили власні стандарти — для того, щоб надати клієнтам максимальний комфорт під час обслуговування. 

Про нас

наші стандарти

Наше СТО докладає максимум зусиль для тривалої співпраці, як з приватними власниками авто, так і з підприємствами та організаціями, які мають свої парки автомобілей. Для цього створені всі умови для контролю процесу обслуговування і ремонту його автомобіля. Такий підхід є основою довіри до нас наших клієнтів і з кожним роком їх стає все більше. 

Це найкраще підтвердження того, що ми все робимо правильно!

Про нас

Повна синхронізація

Кожен робітник автосервісу має власну рацію - для швидкого вирішення питань та оперативної взаємодії між відділами.

Про нас

Тільки якісне якісно

Ми налагодили партнерські відносини з різними імпортерами та дилерами, що дозволяє надати клієнтові широкий вибір запасних частин - як оригінальних, так і ліцензійних різних цінових категорій.

Про нас

Одна нога тут - інша там

Якщо у клієнта термінова ситуація по автомобілю - на станції є власні водії, які оперативно готові поїхати та привезти все необхідне для авто.

Про нас

Розбираємося майже в усьому

За більше ніж 20-ти років роботи ми придбали чимало навичок і знань. Більшість робіт, які можуть знадобитися вашому автомобілю, ми вміємо і готові виконати. Якщо потрібна специфічна послуга, ми охоче візьмемо на себе ваші турботи - знайдемо правильного підрядника серед наших партнерів і скоординуємо роботу з ними за розумну плату.

Про нас

У всьому чистота і порядок

Можливо, ми не самий модний автосервіс, але ми точно прагнемо до чистоти та порядку всюди - починаючи з ремзони та закінчуючи документацією. Тому що порядок на робочому місці - умова якості робіт і задоволення результатом.

Спочатку ми зрозуміємо, що вам потрібно, а вже потім приступимо до виконання робіт, оскільки головне наше кредо: «Зробити все швидко, якісно і ювелірно точно».

СТО "Автоклуб"...

… це дружня команда кваліфікованих спеціалістів: механіків, майстрів по підбору автозапчастин, майстрів приймальників та інші. Механіки нашого сервісу, які працюють у нас більше 10-15 років, в свій час пройшли навчання в таких компаніях як BOSCH, SACHS, ZF та KAYABA і мають високу ступінь кваліфікації. Кваліфіковані співробітники і повний комплекс сучасного обладнання гарантують кожному клієнту високу якість виконаних робіт в короткі терміни.

Замовити дзвінок

Якщо ви залишили заявку після закінчення робочого дня - ми передзвонимо вам на наступний день.

This will close in 0 seconds

Онлайн-запис

This will close in 0 seconds

Замовити дзвінок